Archiv aktualit

Stránky: 1|2|3|4

OTROKOVICKÉ LETNÍ SLAVNOSTI * 2017

Vše připraveno! Další ročník Otrokovických letních slavností proběhne od 14. do 16. července 2017. A máte se opět na co těšit. Tradiční program u Společenského domu od pátku do neděle, sobotní program v Kvítkovicích, dračí lodě na Štěrkáči, nedělní kotoulení před Otrokovickou BESEDOU, letní kino v pátek i v sobotu a další doprovodné akce. Podrobnosti viz - Aktuální program (Divadla, koncerty) :-)

Hledáme znovu uklízečku

Hledáme znovu uklízečku

Otrokovická BESEDA přijme uklízečku (4 hod. denně) s nástupem co nejdříve, nejraději s bydlištěm co nejblíže Otrokovické BESEDY. Zájemci, hlaste se na adrese mynar@beseda.otrokovice.cz nebo přímo v kanceláři Otrokovické BESEDY.

PODPORUJÍ KULTURU V OTROKOVICÍCH

PODPORUJÍ KULTURU V OTROKOVICÍCH

Je nám ctí, že významné otrokovické společnosti cítí potřebu podporovat kulturní dění našeho města. Děkujeme!

Máte chuť na bedly?

Máte chuť na bedly?

Pokud ano, tak si občas zajděte do Otrokovické BESEDY a možná někdy najdete mezi keři před Turistickým informačním centrem pěkný exemplář. Nevěříte? Přikládáme snímek, pořízený 8.10.2014 v 7.30 hod.

Radim Hanke instaluje ve Zlíně další sochu!

Radim Hanke instaluje ve Zlíně další sochu!

Radim Hanke, který měl na jaře výstavu v naší Městské galerii, bude mít ve Zlíně další své dílo - vedle soch Tomáše a Jana Antonína Bati bude od středy 17.9.2014 zdobit Stadion Emila Zátopka socha tohoto slavného rodáka.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ


O PRÁZDNINÁCH TIC I V PŘÍSTAVIŠTI

O PRÁZDNINÁCH TIC I V PŘÍSTAVIŠTI

Nové turistické centrum v Otrokovicích má i své sezónní pracoviště přímo u cyklostezky v přístavišti. V letních měsících budou mít cyklisté i další návštěvníci Otrokovic možnost získat v tomto domečku turistické informace denně od 10.00 do 16.00 hod.

Podvečerní plavby výletní lodí MORAVA

Podvečerní plavby výletní lodí MORAVA

Dvouhodinová plavba ze Spytihněvi směrem na Otrokovice s řízenou degustací vzorků vín.

A co zahrádka?

A co zahrádka?

I tato otázka často v souvislosti s Městskou kavárnou padla. Nyní již můžeme slíbit, že v nejbližších dnech bude zprovozněna také venkovní část pro příjemné outdoorové posezení v letním čase.

Výběrové řízení na tisk a dodávku Otrokovických novin

Otrokovická BESEDA, s.r.o., vydavatel Otrokovických novin, vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA TISK A DODÁVKU OTROKOVICKÝCH NOVIN. Podrobnosti k výběrovému řízení najdete v příloze zprávy: VŘ_TISK_ON_2017. Uzávěrka výběrového řízení je 15. října ve 12.00 hodin. Podrobnosti ve složce Výběrové řízení (viz menu vlevo).

Stránky: 1|2|3|4
Otrokovická BESEDA s.r.o., náměstí 3. května 1302, 765 02 Otrokovice

Tel.: 571 118 100, fax: 577 934 441, e-mail: beseda@beseda.otrokovice.cz