Archiv aktualit

Stránky: 1|2|3

OTROKOVICKÉ LETNÍ SLAVNOSTI * 2017

Vše připraveno! Další ročník Otrokovických letních slavností proběhne od 14. do 16. července 2017. A máte se opět na co těšit. Tradiční program u Společenského domu od pátku do neděle, sobotní program v Kvítkovicích, dračí lodě na Štěrkáči, nedělní kotoulení před Otrokovickou BESEDOU, letní kino v pátek i v sobotu a další doprovodné akce. Podrobnosti viz - Aktuální program (Divadla, koncerty) :-)

Hledáme znovu uklízečku

Hledáme znovu uklízečku

Otrokovická BESEDA přijme uklízečku (4 hod. denně) s nástupem co nejdříve, nejraději s bydlištěm co nejblíže Otrokovické BESEDY. Zájemci, hlaste se na adrese mynar@beseda.otrokovice.cz nebo přímo v kanceláři Otrokovické BESEDY.

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ

DEN OTEVŘENÝCH DVEŘÍ


O PRÁZDNINÁCH TIC I V PŘÍSTAVIŠTI

O PRÁZDNINÁCH TIC I V PŘÍSTAVIŠTI

Nové turistické centrum v Otrokovicích má i své sezónní pracoviště přímo u cyklostezky v přístavišti. V letních měsících budou mít cyklisté i další návštěvníci Otrokovic možnost získat v tomto domečku turistické informace denně od 10.00 do 16.00 hod.

Podvečerní plavby výletní lodí MORAVA

Podvečerní plavby výletní lodí MORAVA

Dvouhodinová plavba ze Spytihněvi směrem na Otrokovice s řízenou degustací vzorků vín.

PODPORUJÍ KULTURU V OTROKOVICÍCH:

PODPORUJÍ KULTURU V OTROKOVICÍCH:
Výběrové řízení na tisk a dodávku Otrokovických novin

Otrokovická BESEDA, s.r.o., vydavatel Otrokovických novin, vyhlašuje VÝBĚROVÉ ŘÍZENÍ NA TISK A DODÁVKU OTROKOVICKÝCH NOVIN. Podrobnosti k výběrovému řízení najdete v příloze zprávy: VŘ_TISK_ON_2017. Uzávěrka výběrového řízení je 15. října ve 12.00 hodin. Podrobnosti ve složce Výběrové řízení (viz menu vlevo).

Otrokovické letní slavnosti na webkameře

Otrokovické letní slavnosti na webkameře

na adrese http://slavnosti.tcservis.cz/ můžete ze svého počítače (ale nikoliv z mobilních aplikací) sledovat dění v parku před hotelem Baťov po celou dobu Otrokovických letních slavností.

Stránky: 1|2|3
Otrokovická BESEDA s.r.o., náměstí 3. května 1302, 765 02 Otrokovice

Tel.: 571 118 100, fax: 577 934 441, e-mail: beseda@beseda.otrokovice.cz