Archiv aktualit

Stránky: 1|2|3
Otrokovická BESEDA přijímá poukázky

Otrokovická BESEDA přijímá poukázky

Na kulturní pořady, zájezdy, kino a kurzy můžete platit těmito poukázkami:
Ticket Sport - kultura, Ticket Multi, Ticket Holiday, Ticket Academica, Ticket Compliments - dárkový

Otrokovická BESEDA přijímá poukázky

Otrokovická BESEDA přijímá poukázky

Na kulturní pořady Otrokovické BESEDY můžete použít tyto poukázky:

Soutěž - NA KOLE OTROKOVICKEM

Město Otrokovicke vyhlašuje soutěž pro všechny cyklisty - NA KOLE OTROKOVICKEM. Jde o zasílání vašich tipů jak strávit den výletem na kole po okolí Otrokovic. Více na www.otrokovice.cz.

1. MÍSTO PRO ANIFÉ

1. MÍSTO PRO ANIFÉ

Dne 5. května se skupina ANIFÉ zúčastnila vyhodnocení Mezinárodní taneční soutěže TALENT AWARDS v Praze s choreografií Drum solo a vybojovala 1. místo ve své kategorii. Gratulujeme k úspěchu.

Ocenění pro Radka Chmelu

Ocenění pro Radka Chmelu

Divadlo TYJÁTR působící při Otrokovické BESEDĚ se v květnu 2012 zúčastnil divadelního festivalu Hvozdenský měšec plný pohádek, kde získal Radek Chmela cenu odborné poroty za nejlepší mužský herecký výkon přehlídky za roli čerta Trepifajksla později Matese v pohádkové komedii Dalskabáty, hříšná ves aneb zapomenutý čert, kterou divadlo Tyjátr v současnosti hraje.

Ocenění pro taneční studio

Dne 20. května se skupiny SAFIRA a FATIMA zúčastnily orientální taneční soutěže v Napajedlích a obě skupiny vybojovaly 3. místo ve svých kategoriích. Gratulujeme k úspěchu.

VELKÝ SÁL

V prosinci minulého roku byl dokončen a slavnostně otevřen nový Velký sál Otrokovické BESEDY. V programu na slavnostním zahájení vystoupil Petr Rychlý, zpěvačka Bára Basiková a trio tenorů La Gioia.

Navštívila nás Taina!

Navštívila nás Taina!

Na jedné projekci jsme přivítali pravou amazonskou Indiánku, hlavní představitelku z filmu Taina. Moc se jí u nás líbilo.

Pro pohodlí diváků

Pri akcích ve velkém sále budeme pravidelně prodávat vstupenky hodinu před akcí přimo u vchodu do sálu v 1. poschodí (vstup vpravo od BILLY). Nebude tedy třeba těsně před přestavením kupovat lístky v předprodeji, jak bylo doposud zavedeno. Doufáme, že si naši návštěvníci na novinku brzy zvyknou a že tak přispějeme k jejich spokojenosti.

Stránky: 1|2|3
Otrokovická BESEDA s.r.o., náměstí 3. května 1302, 765 02 Otrokovice

Tel.: 571 118 100, fax: 577 934 441, e-mail: beseda@beseda.otrokovice.cz