KONGRESOVÉ A KULTURNÍ CENTRUM OTROKOVICKÁ BESEDA
7. února 2010, 11:30

KONGRESOVÉ A KULTURNÍ CENTRUM OTROKOVICKÁ BESEDA

Naše společnost je důležitým kulturním centrem Otrokovic, města, které je svojí polohou na důležitých silničních i železničních tazích vstupní branou Zlínského kraje.

Město Otrokovice leží v západní části Zlínského kraje, na rozhraní tří regionů: Valašska, Slovácka a Hané - a tak se i v povaze našich obyvatel snoubí hanácká rozvážnost s valašsky tvrdou pracovitostí a slováckým temperamentem. Naše město vzniklo spojením někdejších samostatných obcí Otrokovice a Kvítkovice.  Otrokovice jsou také centrem mikroregionu zahrnujícího obce s celkovým počtem téměř 35 000 obyvatel.
Nejen díky své poloze je kulturní dům BESEDA  Otrokovice  ideálním místem pro pořádání společenských a kulturních akcí. V bezprostřední blízkosti budovy jsou parkovací místa pro osobní, nákladní i autobusovou dopravu. Budova je vybavena technickým zázemím včetně výtahů a bezbariérového přístupu do sálů a je tak schopna sloužit nejen pro společenské události, ale také jako místo pro pořádání kongresů, prodejních a kontraktačních výstav. K vybavení budovy patří také audio a video technika, vysokorychlostní internet, WiFi připojení aj. Je zde možné pořádat sympozia, školení, přednášky a další akce spojené s firemní prezentací, výukou a přednáškami.
Díky prostředí, atmosféře, vybavenosti a centrální poloze patří Kongresové a kulturní centrum Otrokovická BESEDA k dlouhodobě nejvyhledávanějším.
Přirozeným krédem naší společnosti je poskytovat služby nejvyšší kvality. Kvalita našich služeb je pro nás závazek postavený na trvalé snaze o inovaci a zlepšování.


Otrokovická BESEDA s.r.o., náměstí 3. května 1302, 765 02 Otrokovice

Tel.: 571 118 100, fax: 577 934 441, e-mail: beseda@beseda.otrokovice.cz